Islas Canarias – Fuerteventura ta ir Paradize, ideāla vieta atpūtai!

Ceļojuma stāsta autors Vladimirs Muravjovs.

https://i2.wp.com/i5.ifrype.com/gallery/c50fe2c81ccac07af49e4edc4f2505e6/969/545/m_9969545.jpgFuerteventura tā ir Paradīze un ideāla vieta atpūtai!!! Tad stāstu – lidmašīnas biļetes pirkām paši, mums sanāca http://www.ryanair.com/ un http://www.easyjet.com/ maksāja aptuveni 183Ls vienai personai, cenā ietilpst lidojums turp un atpakaļ Rīga(RIX)–Londona(STN) nakti 6st. gaidīšana lidostā, Londona–Fuerteventura(FUE) ar Easyjet, Fuerteventura(FUE) – Dusseldorf(DUS) nakti 6st. gaidīšana lidostā Dusseldorf(DUS)-Rīga(RIX), cena bez apdrošināšanas, un bez bagāžas vienam, 10KG rokas bagāža ir pilnīgi pietiekoša, bet izmērs – 55сm. x40сm.x20сm. – šķidrumi, asi priekšmeti ir aizliegti. Šoreiz apdrošināšanu pirkām no: http://www.if.lv/ cena aptuveni vienai personai 17Ls, 34Ls diviem; +278.98LVL divām personām viesnīca uz 13 dienam ar brokastīm,dzīvojam ***apartamentos Aloe Club Resort – labā viesnīca http://en.canarias.com/hotel/default.aspx?CodMant=… , iesaku ņemt brokastis, viesnīcā ir viss nepieciešamais viena guļamistaba, virtuve ar visiem katliem, pannām… gājām ēst uz restorāniem un iepirkāmies supermārketā, cenas aptuveni tādas pašas kā pie mums, pat lētāk atsevišķiem produktiem, citiem dārgākas. Naudu nepieciešams līdz ņemt aptuveni 300 – 500Eiro ekskursijām un ēšanai (katram individuāli). Var ari noīrēt mašīnu, īre un degviela ir lēta, bet mēs šo pakalpojumu neizmantojām, tāpēc sīkāk neko nevaru pastāstīt… Ceļojums izmaksāja 13 dienas 344Ls + 300Eiro izdevumi vienam..

Kanāriju salas:
Salu grupā ietilpst: Grankanarija, Fuerteventura, Lanzarote, Tenerife, La Palma, Homera, Gierro Katras salas dabas apstākļi ir apbrīnojami atšķirīgi. Salas atrodas uz dienvidrietumiem no Spānijas un uz ziemeļrietumiem no Āfrikas, iepretī Marokas krastam. Daži vēsturnieki uzskata, ka tieši šeit atradusies leģendārā Atlantīda, vel ceļā uz Jaunās Zemes atklāšanu, tur piestāja Kristofora Kolumba kuģi.Kanāriju salās valda mūžīgs pavasaris. Temperatūras dažādos gadalaikos atšķiras tikai par 6 grādiem, bet mēneša vidējā temperatūra ir 18-28 grādi. Salās visu gadu ir ideāli apstākļi peldēšanai. Salās ir subtropu klimats un ainavas – patiesi apbrīnojamas: līdzās pludmalei atrodas augsti kalni, kuru virsotnes klāj sniegs. Ūdens temperatūra – vasarā ap 24 grādiem, ziemā – ap 19 grādiem. La Palmā, Tenerifē un Grankanarijā reizēm gadās tropiskās lietus gāzes, turpretī Fuertoventurā un Lanzarotā ir ļoti sauss un saule spīd gandrīz nepārtraukti.

Dzivojam Corralejo: Uz ziemeļiem no salas stiepjas dabas parka smilšu kāpas Corralejo – viena no skaistākajām vietām Fuerteventura. Corralejo – šis klusa zvejas ciemats, pavisam nesen kļuvis par tūrisma centru. Lielākā daļa tūristu ierodas šeit no Anglijas un Vācijas. Corralejo iekļauts top 10 labāko pludmaļu pasaule, ir nūdistu pludmales, un pludmales priekš sērfotājiem – surf /windsurf// kitesurf// ..

kuram interese atradu neta šo: http://www.paradisecanarias.com/

Fuerteventura karte un vel foto:
http://www.panoramio.com/map/#lt=28.725433&ln=-13.860063&z=-1&k=1&a=1&tab=1

Transports: Transports kursē loti labibet jābrauc no Lidostas līdz Puerto del Rosario ar Nr.3 vēlāk uz Corralejoar autobusu Nr.6 kurš kursē no pilsētas autoostas Puerto del Rosario.. samaksājam 9.40Eiro uz diviem līdzCorralejo bet līdz autoostai arī bija katram paris eiro jāsamaksā… Patiesība no autoostas iespējams nokļūt kur vien gribat.. Autoosta var dabūt bezmaksas karti ar autobusu sarakstu, un nopirkt elektronisko biļeti ar kuru variet braukāt 30% lētāk.. mēs izdomājam labu ekskursiju, aizbraucām līdz Costa Calma, un gājām pārgājienā ar kājām no viena krasta līdz otram, līdz La Pared Playa krastam, uz šo vietiņu iesaku katram aizbraukt, tur ir pieradinātas vāveres .. paņemiet līdzi cienastu, bet brauciet no paša rīta lai var paspēt visu apskatīt, un vakarā atrast atpakaļ ceļu un doties mājup..

Lidojumi: Ryanairs un Easyjet nepiedāvā savienoto reisu, tāpēc biļeti jāpērk atsevišķi, nosākuma līdz Londonai(STN), protams, iepriekš saskaņojot laikus ar nākamo pārlidojumu, vēlāk lodziņā ievadiet Londona(STN) – Fuerteventura(FUE).. ja vēlaties var savienot reisus lidojot caur Vāciju, vai kādu citu valsti.. tā ir jūsu izvēle. Ja nemākat savienot reisu tad http://www.skyscanner.net/ jums palīdzes atrast labāko un lētāko lidojumu. Dažas dienas pirms lidojuma (max.15d.) pašiem jāveic chek-In un biļetes obligāti jāizdrukā, kuras vajadzēs uzradīt lidostā, neaizmirstiet arī izdrukāt vaučeru priekš viesnīcas kurš atnāks uz e-pastu, failsvoucher.htm atveriet to un izdrukājiet, protams, tas tad, ja pasūtiet no http://en.canarias.com/.Visu dariet pakāpeniski un jums viss izdosies.

Laika apstākļi: Patiešām, unikālais ģeogrāfiskais stāvoklis Kanāriju salās var sauļoties un peldēties jebkurā sezonā, neciešot no pārmērīga karstuma. Vieglas un sauss klimats nodrošina ideālus apstākļus atpūtai, ik gadu piesaista miljoniem tūristu šeit, bēg no aukstuma un mitruma no kontinentālās ziemas. P.S Tā raksta tūrista aģentūras aprakstos, bet janvāri, februāri, un pat martu, šajos mēnešos Fortaventura var būt stipri vēji, es personīgi uz turieni neuzdrošinātos braukt, negribas pilnas acis ar smiltīm. Cerams, informācija jums būs noderīga. Veiksmi!

JANUARY 21°C / FEBRUARY 22°C  / MARCH 24°C / APRIL 27°C / MAY 30°C / JUNE 32°C / JULY 34°C

AUGUST 35°C / SEPTEMBER 32°C / OCTOBER 29°C / NOVEMBER 27°C / DECEMBER 24°C

Ekskursijas bijam: Oasis park 24Eiro diviem bez gida info: http://www.fuerteventuraoasispark.com/ , Lannzarote sala 45 Euro, kuģītis līdz mazai Lobos salai 17Eiro biļeti nopirkām Corralejo osta.

iesaku apmeklēt: Lansarotes sala Unikāla iespēja apmeklēt salu uz kuras atrodas aktīvs vulkāns. Visērtākais veids kā nokļūt uz salas ir ar prami. Atrodoties uz salas iesakām apmeklēt nacionālo parku Timanfaya, kurš atrodas UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā. Būs iespēja skatīt vulkānu, novērot vienreizēju vīnogu audzēšanas veidu – vulkāniskajās smiltīs. Kā arī apmeklēt alas, kuras atrodas salas ziemeļu daļā. Šeit būs iespēja redzēt vienus no unikālākajiem pasaules brīnumiem – baltos krabjus „Jameos del Aqua”

Lanzarotē ir skaisti tā kā Discovery filmā  🙂

Albums
Bildes no Lanzarotēs šeit: http://www.draugiem.lv/gallery/?pid=9967514
Fuerteventura Bilžu galerija: http://www.draugiem.lv/gallery/?aid=28983217
maziņš video no YouTube: http://www.youtube.com/user/glasgow1234#p/f/46/dEx…

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: