Islas Canarias – Saulaina Tenerife lidojot ar Ryanairu

Stāsta autors Vladimirs Muravjovs

Gribat tikt uz Tenerifi? Tad stāstu – lidmašīnas biļetes pirkām paši http://www.ryanair.com/ maksāja aptuveni 100Ls vienai personai (var dabūt lētāk), cenā ietilpst lidojums turp un atpakaļ Rīga(RIX)–Londona(STN) 5st gaidīšana lidosta, Londona–Tenerife South(TFS), Tenerife South(TFS)–Londona(STN)5st gaidīšana lidosta Londona-Rīga(RIX), cena ar apdrošināšanu bez bagāžas vienam, 10KG rokas bagāža pilnīgi pietiekoši, bet izmērs–55сm x 40сm x 20сm…+50Eiro dienā veisnīca diviem http://www.canarias.com/dzīvojam apartamentos*** mums tur patika, tur ir viss nepieciešamais- viena istaba, virtuve ar visiem katliem, pannām… gājām ēst uz restorāniem tur viņi ir čupām, vidējā cena 10Eiro, alus 1-3Eiro garšīgs.. ir daudz supermārketu cenas aptuveni tādas, kā pie mums. Naudu nepeiciešams līdz ņemt aptuveni 500Eiro ekskursijām un ēšanai, domāju pietiks (divām nedejam)300Eiro (vienai), bet mēs pirkām daudz ekskursijas.. Ekskursijas Jungle parks 22Eiro info: http://www.aguilasjunglepark.com/ , Loro park+BUS 44Eiro info:http://www.loroparque.com/ , Valkans Teide 34Eiro, Lagomera sala 61Eiro, Lannzarote sala 140Eiro, Monkey Park 10Eiro+TAXI info http://www.monkeypark.com/, Maska 42Eiro, un vēl visādas citas. Var ari noīrēt mašīnu, īre un degviela ir diezgan lēta, bet mēs šo pakalpojumu neizmantojām, tāpēc sīkāk neko nevaru pastāstīt… Pēdejajs ceļojums izmaksāja 9 dienas 170Ls + 300Eiro izdevumi vienam..

Kanāriju salas:
Salu grupā ietilpst: Grankanarija, Fuerteventura, Lanzarote, Tenerife, La Palma, Homera, Gierro Katras salas dabas apstākļi ir apbrīnojami atšķirīgi. Salas atrodas uz dienvidrietumiem no Spānijas un uz ziemeļrietumiem no Āfrikas, iepretī Marokas krastam. Daži vēsturnieki uzskata, ka tieši šeit atradusies leģendārā Atlantīda, vel ceļā uz Jaunās Zemes atklāšanu, tur piestāja Kristofora Kolumba kuģi.Kanāriju salās valda mūžīgs pavasaris. Temperatūras dažādos gadalaikos atšķiras tikai par 6 grādiem, bet mēneša vidējā temperatūra ir 18-28 grādi. Salās visu gadu ir ideāli apstākļi peldēšanai. Salās ir subtropu klimats un ainavas – patiesi apbrīnojamas: līdzās pludmalei atrodas augsti kalni, kuru virsotnes klāj sniegs. Ūdens temperatūra – vasarā ap 24 grādiem, ziemā – ap 19 grādiem. La Palmā, Tenerifē un Grankanarijā reizēm gadās tropiskās lietus gāzes, turpretī Fuertoventurā un Lanzarotā ir ļoti sauss un saule spīd gandrīz nepārtraukti.

Tenerife sala: Lielākā Kanāriju arhipelāga sala. Dabas apstākļi un reljefs šeit ir pārsteidzoši daudzveidīgs.Pateicoties salas maigajam un sausajam klimatam, to bieži dēvē par “mūžīgā pavasara salu”. Katru gadu šeit ierodas gandrīz 11 miljoni tūristu, glābdamies no kontinentālās ziemas aukstuma un drēgnuma. Laika apstākļi šeit ir tik vienmērīgi, ka atpūtas sezona šajā paradīzes stūrītī ilgst visu gadu. Pateicoties komfortablajām viesnīcām, lieliskajai daudznacionālajai virtuvei, dažādajām ekskursijām un jūras izklaidēm, atpūta Kanāriju salās būs patiesi neaizmirstama.

Dzivojam: Playa de las Americas, kas atrodas tikai 17 km attālumā no starptautiskās lidostas Reina Sofia.

Transports: Transports kursē loti labi, uz las Americas var aizbraukt ar autobusu Nr.111 kurš kursē no Lidostas līdz Los Cristianos velak Las Americas un tālāk, ar to pašu autobusu  var tikt uz Santa Cruz, vai pa ceļam uz esošām pilsētām… samaksājam 2.40Eiro uz diviem līdz Las Americas autoostai kura atrodas:http://www.panoramio.com/map/#lt=28.071561&ln=-16.728120&z=-2&k=1&a=1&tab=1 no autoostas iespējams nokļūt kur nepieciešams, piemēram, Los Gigantes. Patiesībā var aizbraukt kur vien gribat…. mēs bijām pilsētas Los Gigantes skatīt gigantiskos kalnus (osta var paņemt ekskursiju braucienu ar motorlaivu), Vilaflora uz ciedru mežu elpot svaigu gaisu (autobuss brauc tikai vienreiz diena 09:15 atpakalj 16:30 no autobusa stacijas un ieteiktu paņemt siltas drēbes +15 vējains), Guimara var apskatīt Guimara piramīdās (labāk ņemiet ekskursiju), San Andresa –  labākā  pludmale (ar autiņu līdz Santa Cruzai un pēc tam līdz San Andresai) un Santa Cruza Tenerifes galvaspilsēta  (brauciet darbadienās, jo svētdienās viss ir slēgts )…..uz šīm vietām iesaku katram aizbraukt. Autoosta var dabūt bezmaksas karti ar autobusu sarakstu, un nopirkt elektronisko biļeti ar kuru variet braukāt 40% lētāk..

Lidojumi: Ryanairs nepiedāvā savienoto reisu, tāpēc biļeti jāpērk atsevišķi, nosākuma līdz Londonai(STN), protams, iepriekš saskaņojot laikus ar nākamo pārlidojumu, vēlāk lodziņā ievadiet Londona(STN) – Tenerife South(TFS).. ja vēlaties, var savienot reisus lidojot caur Vāciju, vai kādu citu valsti.. tā ir jūsu izvēle. Dažas dienas pirms lidojuma (max.15d.) pašiem jāveic chek-In un biļetes jāizdrukā, kuras vajadzēs uzradīt lidosta.Visu dariet pakāpeniski un jums viss izdosies. Ja nemākat savienot reisu tad http://www.skyscanner.net/ jums palīdzes atrast labāko un lētāko lidojumu.

Laika apstākļi: Patiešām, unikālais ģeogrāfiskais stāvoklis Kanāriju salas var sauļoties un peldēties jebkurā sezonā, neciešot no pārmērīga karstuma. Vieglas un sauss klimats nodrošina ideālus apstākļus atpūtai, ik gadu piesaista miljoniem tūristu šeit, bēg no aukstuma un mitruma no kontinentālās ziemas. P.S Tā raksta tūrista aģentūras aprakstos, bet sākot no decembra vidus janvāri, februāri, un pat martu ,es personīgi uz turieni neuzdrošinātos braukt. Cerams, informācija jums būs noderīga. Veiksmi!

Iesaku apmeklēt La Gomera sala
Apmeklējiet šo mazo salu, pie kuras savulaik pirms došanās uz Ameriku bija apstājies Kolumbs. Visērtākais šo salu ir apmeklēt dodoties uz turieni ar prāmi.
Dodoties uz salas galvaspilsētu San Sebastian, iesakām apmeklēt vietējos jūras velšu restorānus. Apmeklēsiet nacionālo parku Lauru lapu koku birzi, kas atrodas UNESCO aizsardzībā!

Ja būs iespēja iesaku apmeklēt ari Lansarotes sala Lieliska iespēja ir apmeklēt salu uz kuras atrodas aktīvs vulkāns. Visērtākais veids kā nokļūt uz salas ir ar lidmašīnu. Atrodoties uz salas iesakām apmeklēt nacionālo parku Timanfaya, kurš atrodas UNESCO aizsargājamo objektu sarakstā. Būs iespēja skatīt vulkānu, novērot vienreizēju vīnogu audzēšanas veidu – vulkāniskajās smiltīs. Kā arī apmeklēt alas, kuras atrodas salas ziemeļu daļā. Šeit būs iespēja redzēt vienus no unikālākajiem pasaules brīnumiem – baltos krabus „Jameos del Aqua”

Lansarotes… ekskursija sakas 5:00 norīta 22:30 bijām jau atpakaļ Tenerifē ekskursija ilgst visu dienu – iespējams braukt  ar kamieļiem, būs brokastis un pusdienas par velti… izvadā ar autobusu pa visu salu, apmeklēsiet daudzas skaistas vietas… vispār diezgan nogurdinoši lidot divas reizes dienā un lielāko dienas daļu pavadīt autobusā… panīkām arī kādu stundu – divas lidostā … bet tas ir to vērts, Lanzarotē ir skaisti tā kā Discovery filmās

Albums
no pirmā ceļojuma: http://www.draugiem.lv/gallery/?aid=3277316
no otra ceļojuma: http://www.draugiem.lv/gallery/?aid=6205056
no trešā ceļojuma: http://www.draugiem.lv/gallery/?aid=25734076

Advertisements

2 Atbildes

 1. Pati tikko atgriezos no Tenerifes ar mazmeitu. Sala bija vienkārši brīnišķīga!
  Iesaku iepazīties ar Artūru un Jāni. Ļoti patīkami un zinoši cilvēki.
  Viņiem esot arī jauna interneta lapa
  http://www.draugiem.lv/tenerife
  Ļoti palīdzēja. Paldies viņiem, lai veicas.
  Uz tikšanos Tenerifē.

 2. Tiek organizētas nelielas grupas uz Tenerifi gida pavadībā ar Rayanair. Cenas Jūs pārsteigs.
  Skatīt šeit: http://tenerife-travel.lv/tures.htm

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: